PORONO农村女人偷拍

<form id="3nnnd"><big id="3nnnd"></big></form>

  <listing id="3nnnd"><noframes id="3nnnd"><dfn id="3nnnd"></dfn>

  <th id="3nnnd"></th>

  <progress id="3nnnd"><meter id="3nnnd"></meter></progress>
  <th id="3nnnd"></th>
  <cite id="3nnnd"><sub id="3nnnd"><ol id="3nnnd"></ol></sub></cite><pre id="3nnnd"><track id="3nnnd"><span id="3nnnd"></span></track></pre>

    Ресурсен центар

    Општи информации од челик Garting

    Подредува?е информации

    1. хелиум тип. Тоа вклучува лого тип бар (ширина и дебелина), има??и бар теренот, крстот бар теренот. На пример, JG325 / 30/100 JG255 / 30 / 100S, итн
    2. хелиум големина, што е должината на ширина. Забелешка: насока на должината е иста како и насоката на има??и бар. Од правецот на рок.
    3. Бро? на хелиум.
    (1) Измерено од парчи?а ако цел не е толку голема.
    (2) Мери со квадратни метри ако хелиум големини се сложени, и единица ?е бидат означени како м2.
    (3) Измерено, исто така, од страна на тежина ако хелиум големини се сложени, и единица ?е бидат означени како кг. Забележал: тежината на хелиум ?е се caculated според YB / T4001.1-2007.
    4. ленти на хелиум. Станот бар со иста големина на лого бар е достапен за искривува?ето на хелиум. Специ?ални ленти или без ленти, исто така, ?е биде на располага?е во согласност со потврда од страна на купувачот и добавувачот.
    5. третман Serface. Топло поцинкува?е е генерално се користи, и прави површинска обработка или не прави да биде предмет на одлука на купувачите преку дискуси?а.

    скалило Наво?на

    1. Вид на хелиум. JG255 / 30/100 и JG325 / 30/100 ?е им се препорачува претходно.
    2. Големина на шарите., Што е должината на ширина. Забелешка: насока на шарите се однесува на насоката на ширината на скалата.
    3. Бро? на шарите. Шарата ?е се пресметува со ЕЕЗ.
    4. површински третман. Топло поцинкува?е е генерално се користи, и прави површинска обработка или не прави да биде предмет на одлука на купувачите преку дискуси?а.
    5. Во однос на страна плоча на шарите, ве молиме погледнете го приложениот слика. И проверете ?а табелата за да се види односот поме?у ширината и дупка теренот на шарите.

    На страна плоча донесува 65 × 5 mm За лежишта бар. Тоа е закосени само кога се бара од потрошувачите.

    Има??и бар теренот (мм)

    Препорачани Широчина (мм)

    30

    125

    155

    185

    215

    245

    275

    305

    40

    125

    165

    -

    205

    245

    285

    325

    Расто?ание на одредува?е на дупка (mm)

    45

    75

    75

    100

    100

    150

    150

    скалило Наво?на

    Завршени хелиум преполна со челик лента, и дрво обично се користи за трска, така што тоа е погодно да се вчита. За црно хелиум, рамни бар на располага?е за пакува?е.
    Забелешка: Пакува?ето ?е биде, исто така, во согласност со бара?ата на клиентите преку дискуси?а.

    bzt1
    Основен пакет за фабрикувани ПАНЕЛ
    bzt4
    ПАКЕТ НА ЦЕВКИ
    bzt2
    Основен пакет за скалило упатуваа
    bzt5
    Палета ПАКЕТ ЗА столб
    bzt3
    Палета ПАКЕТ ЗА хелиум
    bzt6
    Палета ПАКЕТ ЗА СКАЛИ

    WhatsApp Онла?н Chat!
    PORONO农村女人偷拍
    <form id="3nnnd"><big id="3nnnd"></big></form>

     <listing id="3nnnd"><noframes id="3nnnd"><dfn id="3nnnd"></dfn>

     <th id="3nnnd"></th>

     <progress id="3nnnd"><meter id="3nnnd"></meter></progress>
     <th id="3nnnd"></th>
     <cite id="3nnnd"><sub id="3nnnd"><ol id="3nnnd"></ol></sub></cite><pre id="3nnnd"><track id="3nnnd"><span id="3nnnd"></span></track></pre>