PORONO农村女人偷拍

<form id="3nnnd"><big id="3nnnd"></big></form>

  <listing id="3nnnd"><noframes id="3nnnd"><dfn id="3nnnd"></dfn>

  <th id="3nnnd"></th>

  <progress id="3nnnd"><meter id="3nnnd"></meter></progress>
  <th id="3nnnd"></th>
  <cite id="3nnnd"><sub id="3nnnd"><ol id="3nnnd"></ol></sub></cite><pre id="3nnnd"><track id="3nnnd"><span id="3nnnd"></span></track></pre>

    

    Railing & Stanchion factory and manufacturers | Jiulong

    Kangjella & shtyllë

    Përshkrim i shkurtër:


   1. Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
   2. port of loading: ningbo
   3. delivery time: 10-15days
   4. certification: CE,ISO9001-2015,ISO14001 and OHSAS18001
   5. Detail Product

    Produkt Tags

    Sipas të YB / T4001.2-2007, kangjella Jiulong Ball-i përbashkët është projektuar nga vetja. Q235 ose Çelikë të tjera thjeshtë janë në dispozicion, dhe hot-dip galvanizing është për trajtimin e sipërfaqes. Featuring Fuqia, instalimi i përshtatshëm, paraqitja elegante, dhe prona të mirë anti-korrozive përfituar nga dip nxehtë galvanizing. Është përdorur gjerësisht në kantjerin, urave, termocentralit, Petrochemicals, hekur & Steel Works, trajtimin e ujërave të zeza bimëve, ujësjellësit, kopshte, rrugëve komunale, Aeroportet, wharfs. Etj Produktet mund të jetë prodhuar si për kërkesat e konsumatorëve dhe specifikimet.

    Trajtim sipërfaqësor

    Lidhur trajtim sipërfaqësor, hot-dip galvanizuar, pikturuar dhe trajtohet janë në dispozicion, të cilat hot-dip galvanizuar është i rekomanduar.

    Lloji i Jiulong drejtë mbështetëse

    18 llojet e mëposhtme të ndershme paqeje stanchions mund Bu prodhuar për konsumatorët.

    Lg2

    Formën e një baze Borad

    GM kullimit gropë të mbuluar përgjithësisht bërë të bezdisshëm me 50mm katran kryq bar e për të rritur rezistencën e ndikimit.

    lg3

    Marrëdhënia në mes kangjella & postin drejtë

    post

    kangjella

    Diametër prej Ball Diametri i Postës Lloji i parmak Lloji i tërthor Lever
    66 42.3 33.5 mm 3.25 L = 6000mm 26.8 mm 2.75 L = 6000mm
    78 48 42.3 mm 3.25 L = 6000mm 33.5 mm 3.25 L = 6000mm

    lg4

     


   6. Previous:
   7. Next:

   8. WhatsApp Online Chat!
    PORONO农村女人偷拍
    <form id="3nnnd"><big id="3nnnd"></big></form>

     <listing id="3nnnd"><noframes id="3nnnd"><dfn id="3nnnd"></dfn>

     <th id="3nnnd"></th>

     <progress id="3nnnd"><meter id="3nnnd"></meter></progress>
     <th id="3nnnd"></th>
     <cite id="3nnnd"><sub id="3nnnd"><ol id="3nnnd"></ol></sub></cite><pre id="3nnnd"><track id="3nnnd"><span id="3nnnd"></span></track></pre>